Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sprowadzaniem nowego i używanego sprzętu AGD i RTV  z zagranicy. Sprowadzamy m.in. pralki, lodówki, zamrażarki, kuchenki, zmywarki, suszarki, telewizory, drobny sprzęt AGD i RTV. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.  Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wykonujemy w siedzibie firmy.  Sprzęt należy dostarczyć we własnym zakresie do naszego serwisu  znajdującej się pod adresem: MIĘKOWO 24 B.

 

sprzęt rtv i agd
SAMSUNG WW8EK5400UW - 699 zł - SAMSUNG WW8EK5400UW

 PRALKA SAMSUNG AKTYWNA PIANA WW8EK5400UW ADD WASH

Klasa energetyczna: A+++

Pojemność w kg: 8

llość obrotów wirowania: 1400

Programy prania: Bawełna, Eco Bawełna, Syntetyki, Wełna, Odpompowanie / Wirowanie, Płukanie + Wirowanie, Czyszczenie Bębna, Ciemne, Outdoor, Intensywne, Delikatne, Mieszane, XXL, Energooszczędne,

Dodatkowe opcje prania: Intensywne, Pranie Wstępne, Eco Bubble, Bez Wirowania, Intensywne / Plamy, Szybkie Pranie  15 / 30 minut, 

Opóźniony czas startu: Tak

Pranie w zimnej wodzie: Tak

Ustawianie ilości cykli płukania: Tak

Wyświetlacz czasu prania: Tak 

Blokada rodzicielska: Tak 

Funkcja Smart Check: Tak

Szerokość: 60 cm

Głębokość: 60 cm

Wysokość: 85 cm

TŁUMACZENIE NA JĘZYK POLSKI PANELU Z PROGRAMAMI

DOSTĘPNA W SKLEPIE: NIE

Jak działa technologia aktywnej piany?

Przełomowa technologia aktywnej piany spienia środki czyszczące powietrzem i wodą przed rozpoczęciem cyklu prania. W ten sposób bąbelki oczyszczające przenikają przez tkaninę szybciej niż skoncentrowany detergent. Spowoduje to pranie tak skutecznie, jak można by się spodziewać po ciepłej wodzie o niskiej temperaturze wody - oszczędzając energię.
 

 

Trwały i niski poziom hałasu

Trwały i niski poziom hałasu
Cyfrowy silnik inwertera ma innowacyjną konstrukcję bez szczotek i wykorzystuje magnesy do obracania bębna. Dzięki nowemu silnikowi jest mniej tarcia, a tym samym mniej hałasu i wibracji. Bez stałego tarcia zużycie jest mniejsze, co odbija się w dłuższej żywotności pralki.
 

Ekstra elegancja dla Twojego domu

Ekstra elegancja dla Twojego domu
Wzbogać swój dom o projekt Crystal Gloss ™. Zamiast prostego, pudełkowego wyglądu przód pralki jest lekko zakrzywiony i wygląda bardziej estetycznie. Rama drzwi zyskuje głęboką i elegancką przezroczystość dzięki technologii Touch of Color ™ firmy Samsung. Organiczna konstrukcja pralki jest uzupełniona szerokim wyświetlaczem, który ma płaskie przyciski, które reagują nawet przy najmniejszym dotknięciu. * Specyfikacje projektu mogą się różnić w zależności od modelu.
 

Diagnozuj i rozwiązuj problemy ze Smart Check

Diagnozuj i rozwiązuj problemy ze Smart Check
Wyobraź sobie, że nie musisz dzwonić do technika w razie problemów; ponieważ Twoja pralka już dała ci rozwiązanie problemu! Nowa pralka firmy Samsung wyposażona jest w innowacyjny Smart Check. Smart Check wykrywa i diagnozuje błędy na wczesnym etapie i oferuje proste rozwiązania problemów za pośrednictwem smartfona ze skanowaniem LED. Nie musisz nawet sprawdzać instrukcji - możesz rozwiązać problem, zanim stanie się naprawdę poważny.
 

Usuń plamy - i wstępną obróbkę

Usuń plamy - i wstępną obróbkę
Istnieje wiele sposobów na zabrudzenie ubrań. Ale tylko unikalny sposób, aby to wyczyścić. Stain Away czyści ubrania głęboko, delikatnie i efektywnie dzięki technologii pianki aktywnej. Usuń najczęstsze plamy - np. Wino, pomidor, krew, czekolada i trawa - ale oczywiście rzadziej.
 
 
Czyszczenie bębna ekologicznego

Czyszczenie bębna ekologicznego

Wyczyść bęben do prania za pomocą czyszczenia bębna eco tak samo, jak ubrania. Przyjazny dla środowiska program czyszczenia usuwa pozostałości detergentu i gromadzenie się brudu - bez użycia najsilniejszych środków chemicznych. Nie wiesz, kiedy wyczyścić bęben? Po 40 praniach przypomina ci alarm.
 
Tusz do pielęgnacji Diamond ™

Bęben do pielęgnacji Diamond ™

Opływowy kształt diamentowego bębna Care ™ zapewnia wydajną, a jednocześnie łagodną wydajność prania. Unikalny bęben z wgłębieniami w kształcie rombu delikatnie porusza ubraniami, a mniejsze otwory wylotowe zapobiegają włamaniom i uszkodzeniu prania. Pielęgnacja i dogłębne czyszczenie prania.

Szybkie mycie

Szybkie mycie

Nawet gdy jesteś zajęty, możesz znaleźć czas na pranie dzięki funkcji Quick Time Wash. Po prostu wybierz 15-minutowy program prania i umyj ładunek w 15 minut. Ustawienie czasu (opcje: 15, 30 minut) można zmienić w zależności od wielkości obciążenia - i zgodnie z harmonogramem.