Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sprowadzaniem nowego i używanego sprzętu AGD i RTV  z zagranicy. Sprowadzamy m.in. pralki, lodówki, zamrażarki, kuchenki, zmywarki, suszarki, telewizory, drobny sprzęt AGD i RTV. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

 

sprzęt rtv i agd
BAUKNECHT WAT UNIQ 622 Di - 499 zł - BAUKNECHT WAT UNIQ 622 Di

 PRALKA BAUKNECHT-WHIRLPOOL WAT UNIQ 622 Di GREEN INTELLIGENCE 6-ty Zmysł 

Green Intelligence to technologia koncentrująca się na optymalizacji zużycie wody i energii. Dzięki zastosowaniu tej technologii pralka jest urządzeniem przyjaznym dla środowiska, gdyż zużywane podczas procesu prania zasoby – woda i energia – wykorzystywane są bardzo efektywnie. Dzięki zredukowaniu obrotów bębna i zużycia wody oraz specjalnym jej podgrzaniu, podczas prania pralka Green Intelligence zużywa do 30% mniej energii niż pralka o efektywności energetycznej A. 

Klasa energetyczna: A+++

Pojemność w kg: 6

Ilość obrotów wirowania: 1200 

Programy prania: Higieniczne, Bawełna, Pranie Nocne, Syntetyki, Delikatne, Mieszane, Szybkie 15 minut, Wełna, Pranie Ręczne, Eco Bawełna,

Dodatkowe funkcje prania: Pranie Wstępne, Clean+, Super Płukanie, Zatrzymanie Płukania, Krótkie,

Pranie w zimnej wodzie: Tak

Wyświetlacz czasu prania: Tak

Opóźniony czas startu: Tak

Kontrolki etapów prania: Tak

Szerokość: 40 cm

Głębokość: 60 cm

Wysokość: 90 cm

Komplet węży podłączeniowych

Tłumaczenie na język polski panelu z programami

Dostępna w sklepie: NIE