Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sptrzedażą nowego i używanego sprzętu AGD. Sprzedajemy m.in. pralki, kuchenki, zmywarki, suszarki, sprzęt AGD. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.  Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wykonujemy w siedzibie firmy.  Sprzęt należy dostarczyć we własnym zakresie do naszego serwisu  znajdującego się pod adresem: MIĘKOWO 24 B.

 

sprzęt rtv i agd
BOSCH WAS 2849X - 599 zł - BOSCH WAS 2849X

PRALKA BOSCH LOGIXX 8 WAS 2849X

Klasa energetyczna: A+++

Pojemność w kg: 8

Ilość obrotów wirowania: 1400

Programy prania: Bawełna, Eko, Syntetyki, Mieszane, Delikatne / Jedwab, Wełna / Pranie Ręczne, Płukanie, Odpompowanie, Wirowanie, Super Krótkie 15 minut, Power Wash 60 minut, Delikatne, Sportowe, Jeans / Ciemne Rzeczy,

Dodatkowe funkcje prania: Plamy, Pranie Wstępne, Łatwe Prasowanie, Więcej Wody, Zatrzymanie Płukania,

Pranie w zimnej wodzie: Tak

Wielofunkcyjny wyświetlacz prania: Tak

Regulacja temperatury prania: Tak

Regulacja obrotów wirowania: Tak

Kontrolki etapów prania: Tak

Opóźniony czas startu: Tak

Unikatowa, opatentowana konstrukcja bębna VarioSoft zapewniająca szybsze oraz bardziej delikatne pranie jest dostępna tylko w urządzeniach marki Bosch, jeszcze sprawniej radząc sobie z trudnościami w praniu. W zależności od wybranego programu konstrukcja bębna w kształcie kropli wody oraz asymetryczne łopatki pozwalają dopasować ruchy bębna pod kątem ich wydajności lub delikatności. Pranie delikatnie przemieszcza się w stronę środka bębna niezależnie od kierunku obrotu. Wszystkie ubrania są dokładnie wyprane, a sam proces przebiega szybciej i bardziej łagodnie. Ponadto bęben o pojemności 8 kg chroni pranie, a także zapobiega powstawaniu zagnieceń.

Szerokość: 60 cm

Głębokość: 56 cm

Wysokość: 85 cm

Komplet węży podłączeniowych z Aqua stop

TŁUMACZENIE NA JĘZYK POLSKI PANELU Z PROGRAMAMI

DOSTĘPNA W SKLEPIE: NIE