Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sprowadzaniem nowego i używanego sprzętu AGD i RTV. Sprowadzamy m.in. pralki, kuchenki, zmywarki, suszarki, telewizory, drobny sprzęt AGD i RTV. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.  Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wykonujemy w siedzibie firmy.  Sprzęt należy dostarczyć we własnym zakresie do naszego serwisu  znajdującego się pod adresem: MIĘKOWO 24 B.

 

sprzęt rtv i agd
SIEMENS IQ 500 SN55M239EU - 599 zł - SIEMENS IQ 500 SN55M239EU

 ZMYWARKA SIEMENS IQ 500 SN 55M239EU

Klasa energetyczna:  A++

Klasa zmywania: A

Klasa suszenia: A

Pojemność:  13  kompletów

Programy zmywania:  Intensywne 70 °C, Auto 45-65 °C, Eco 50 °C, Intensywne smart 45 °C, Szybki 45 °C, 

Dodatkowe opcje zmywania: VarioSpeed, Połowa załadunku, Strefa Intensywna, 

Opóźniony czas startu: Tak

Wyświetlacz czasu zmywania: Tak 

Kontrolka braku soli: Tak

Kontrolka braku nabłyszczacza: Tak

Kontrolka dopływu wody: Tak

Aqua Sensor (system optymalizacji programu dla najlepszego efektu mycia, czujnik napełnienia): Tak 

Automatyczny środek czyszczący: Tak

Asystent Dozowania: Tak
 
Silnik iQdrive: Tak

Auto 3w1: Tak

Technologia naprzemiennego spłukiwania: Tak
 
Szerokość: 60 cm

Wysokość: 82 cm

Komplet węży podłączeniowych

System Aqua stop: Tak 
 
DOSTĘPNA W SKLEPIE: NIE

Opcja IntensivZone zapewnia wyjątkowo silne ciśnienie natrysku i podwyższoną temperaturę czyszczenia w całym dolnym koszu. W ten sposób mocno zabrudzone garnki i patelnie są idealnie czyste, a wrażliwe naczynia można również umieścić w górnym koszu.

Innowacyjna technologia ActiveWater firmy Bosch maksymalizuje wydajność i zapewnia przyjazne dla środowiska pranie z doskonałymi efektami zmywania. Niskie zużycie wody i energii jest możliwe dzięki ukierunkowanej dystrybucji wody, zoptymalizowanej technologii filtrowania, szybszemu ogrzewaniu i wyższej wydajności pompy zapewniającej lepszą cyrkulację wody.

DosierAssistent oznacza optymalne wyniki czyszczenia i cichszy proces płukania. Zużyty detergent spada z dozownika detergentu do specjalnej tacki zbiorczej w górnym koszu i tam jest całkowicie rozpuszczony.

System AquaStop składa się ze specjalnego dwuściennego węża dopływowego, zaworu bezpieczeństwa oraz miski podłogowej z wyłącznikiem pływakowym i zapewnia 100% ochronę przed uszkodzeniem przez wodę - Bosch gwarantuje, że urządzenie będzie służyło przez całe życie. * Szczegółowe warunki gwarancji można znaleźć na stronie www.bosch-home.com/de/aquastop