Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sptrzedażą nowego i używanego sprzętu AGD. Sprzedajemy m.in. pralki, kuchenki, zmywarki, suszarki, sprzęt AGD. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.  Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wykonujemy w siedzibie firmy.  Sprzęt należy dostarczyć we własnym zakresie do naszego serwisu  znajdującego się pod adresem: MIĘKOWO 24 B.

 

sprzęt rtv i agd
AEG PROTEX Exclusiv L 71269TL - 599 zł - AEG PROTEX Exclusiv L 71269TL

PRALKA AEG - ELECTROLUX PROTEX EXCLUSIV L71269TL

Klasa efektywności energetycznej: A+++

Ilość obrotów wirowania: 1200

Pojemność: 6 kg

Programy prania: Bawełna, +Pranie Wstępne, Extra Ciche, Syntetyki, Syntetyki + Pranie Wstępne, Łatwe Prasowanie, Delikatne, Pranie Ręczne, Wełna, Jedwab, Wirowanie / Odpompowanie, Płukanie, Zasłony, Jeans, Szybkie Intensywne, Program 20 minut 3kg, Super Eco, Bawełna Eco,  

Funkcje dodatkowe: Odplamianie, Dodatkowe Płukanie, Zatrzymanie Płukania, Wielostopniowe oszczędzanie czasu, Blokada rodzicielska

Pranie w zimnej wodzie: Tak

Opóźniony czas startu: Tak

Wielofunkcyjny wyświetlacz prania: Tak 

Automatyka wagowa: Tak

Blokada rodzicielska: Tak

OptiSense: Tak (Inteligentny system OptiSense dostosowuje długość cyklu do ładunku prania, dzięki czemu zapewnia oszczędność czasu, energii i wody oraz chroni rzeczy przed zbyt długim praniem.)

Dozownik środka piorącego FlexiDose Plus: Tak (Unikalny dozownik detergentu FlexiDose Plus został specjalnie zaprojektowany, aby zapewniać optymalne działanie zarówno detergentu w płynie, jak i w proszku.)  

Pralka ProTex działa tak delikatnie, że można w niej prać nawet wełniane i jedwabne tkaniny, aby dłużej wyglądały jak nowe.

Szerokość: 40 cm

Głębokość: 60 cm

Wysokość: 90 cm

INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM 

DOSTĘPNA W SKLEPIE: TAK