Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sptrzedażą nowego i używanego sprzętu AGD. Sprzedajemy m.in. pralki, kuchenki, zmywarki, suszarki, sprzęt AGD. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.  Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wykonujemy w siedzibie firmy.  Sprzęt należy dostarczyć we własnym zakresie do naszego serwisu  znajdującego się pod adresem: MIĘKOWO 24 B.

 

sprzęt rtv i agd
SAMSUNG WF7AF5E3P4W - 599 zł - SAMSUNG WF7AF5E3P4W

 PRALKA SAMSUNG AKTYWNA PIANA WF7AF5E3P4W

Klasa energetyczna: A+++

Pojemność w kg: 7

Ilość obrotów wirowania: 1400

Programy prania: Bawełna, Syntetyki, Jeans, Odplamianie, Ciemne Kolory, Mieszane (codzienne), Eco Czyszczenie Bębna, Energooszczędne, Outdoor (kurtki, płaszcze), Intensywne (dziecięce), Wełna, Pranie Ręczne, Odpompowanie / Wirowanie, Płukanie + Wirowanie,

Dodatkowe funkcje prania: Łatwe Prasowanie, Namaczanie, Pranie Wstępne, Intensywne, Zatrzymanie Płukania, Bez Wirowania, 

Pranie krótkie : Tak, wybór czasu prania: 15 min > 20 min > 30 min > 40 min > 50 min > 1 godz

Blokada rodzicielska: Tak

Sygnał dźwiękowy: Tak możliwość wyłączenia

Opóźniony czas startu: Tak

Funkcja Smart Check: Tak

Wielofunkcyjny wyświetlacz prania: Tak

Automatyka wagowa: Tak

Szerokość: 60 cm

Głębokość: 55 cm

Wysokość: 85 cm

Komplet węży podłączeniowych

Instrukcja obsługi w języku polskim

DOSTĘPNA W SKLEPIE: NIE

Jak działa technologia aktywnej piany?

Przełomowa technologia aktywnej piany spienia środki czyszczące powietrzem i wodą przed rozpoczęciem cyklu prania. W ten sposób bąbelki oczyszczające przenikają przez tkaninę szybciej niż skoncentrowany detergent. Spowoduje to pranie tak skutecznie, jak można by się spodziewać po ciepłej wodzie o niskiej temperaturze wody - oszczędzając energię.
 

Trwały i niski poziom hałasu

Trwały i niski poziom hałasu
Cyfrowy silnik inwertera ma innowacyjną konstrukcję bez szczotek i wykorzystuje magnesy do obracania bębna. Dzięki nowemu silnikowi jest mniej tarcia, a tym samym mniej hałasu i wibracji. Bez stałego tarcia zużycie jest mniejsze, co odbija się w dłuższej żywotności pralki.
 

Ekstra elegancja dla Twojego domu

Ekstra elegancja dla Twojego domu
Wzbogać swój dom o projekt Crystal Gloss ™. Zamiast prostego, pudełkowego wyglądu przód pralki jest lekko zakrzywiony i wygląda bardziej estetycznie. Rama drzwi zyskuje głęboką i elegancką przezroczystość dzięki technologii Touch of Color ™ firmy Samsung. Organiczna konstrukcja pralki jest uzupełniona szerokim wyświetlaczem, który ma płaskie przyciski, które reagują nawet przy najmniejszym dotknięciu. * Specyfikacje projektu mogą się różnić w zależności od modelu.
 

Diagnozuj i rozwiązuj problemy ze Smart Check

Diagnozuj i rozwiązuj problemy ze Smart Check
Wyobraź sobie, że nie musisz dzwonić do technika w razie problemów; ponieważ Twoja pralka już dała ci rozwiązanie problemu! Nowa pralka firmy Samsung wyposażona jest w innowacyjny Smart Check. Smart Check wykrywa i diagnozuje błędy na wczesnym etapie i oferuje proste rozwiązania problemów za pośrednictwem smartfona ze skanowaniem LED. Nie musisz nawet sprawdzać instrukcji - możesz rozwiązać problem, zanim stanie się naprawdę poważny.
 

Usuń plamy - i wstępną obróbkę

Usuń plamy - i wstępną obróbkę
Istnieje wiele sposobów na zabrudzenie ubrań. Ale tylko unikalny sposób, aby to wyczyścić. Stain Away czyści ubrania głęboko, delikatnie i efektywnie dzięki technologii pianki aktywnej. Usuń najczęstsze plamy - np. Wino, pomidor, krew, czekolada i trawa - ale oczywiście rzadziej.
 
 
Czyszczenie bębna ekologicznego

Czyszczenie bębna ekologicznego

Wyczyść bęben do prania za pomocą czyszczenia bębna eco tak samo, jak ubrania. Przyjazny dla środowiska program czyszczenia usuwa pozostałości detergentu i gromadzenie się brudu - bez użycia najsilniejszych środków chemicznych. Nie wiesz, kiedy wyczyścić bęben? Po 40 praniach przypomina ci alarm.
 
 
Załaduj pamięć

Załaduj pamięć

Jeśli myjesz kilka ładunków bez zmiany ustawień, nie musisz już przeprogramować pralki za każdym razem. Ostatnia pamięć zapamiętuje ostatnie używane ustawienie - nawet jeśli pralka została wyłączona. Wystarczy nacisnąć Start i umyć kolejny ładunek. Oszczędza to wiele czasu.
Tusz do pielęgnacji Diamond ™

Bęben do pielęgnacji Diamond ™

Opływowy kształt diamentowego bębna Care ™ zapewnia wydajną, a jednocześnie łagodną wydajność prania. Unikalny bęben z wgłębieniami w kształcie rombu delikatnie porusza ubraniami, a mniejsze otwory wylotowe zapobiegają włamaniom i uszkodzeniu prania. Pielęgnacja i dogłębne czyszczenie prania.

Szybkie mycie

Szybkie mycie

Nawet gdy jesteś zajęty, możesz znaleźć czas na pranie dzięki funkcji Quick Time Wash. Po prostu wybierz 15-minutowy program prania i umyj ładunek w 15 minut. Ustawienie czasu (opcje: 15, 20, 30, 40, 50 i 60 minut) można zmienić w zależności od wielkości obciążenia - i zgodnie z harmonogramem.