Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sprowadzaniem nowego i używanego sprzętu AGD i RTV  z zagranicy. Sprowadzamy m.in. pralki, lodówki, zamrażarki, kuchenki, zmywarki, suszarki, telewizory, drobny sprzęt AGD i RTV. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.  Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wykonujemy w siedzibie firmy.  Sprzęt należy dostarczyć we własnym zakresie do naszego serwisu  znajdującej się pod adresem: MIĘKOWO 24 B.

 

sprzęt rtv i agd
AEG 6000 Series L6TB61370 - 799 zł - AEG 6000 Series L6TB61370

PRALKA AEG 6000 Series L6TB61370

Klasa energetyczna: A+++

Pojemność w kg: 7

Ilość obrotów wirowania: 1300

Programy prania: Bawełna, Syntetyki, Delikatne, Wełna, Jedwab, Anty-Alergia, 20 minut, Outdoor, Pierze / Puch, Łatwe Prasowanie, Odpompowanie / Wirowanie,

Dodatkowe opcje prania: Plamy, Pranie Wstępne, Dodatkowe Płukanie, Tylko Płukanie, Eko,  2-krotne skrócenie czasu prania,

Opóźniony czas startu: Tak

Wybór środka piorącego: Tak

Wielofunkcyjny wyświetlacz prania: Tak

Automatyka wagowa: Tak

Blokada rodzicielska: Tak

SoftPlus: Tak

Szerokość: 40 cm

Wysokość: 90 cm

TŁUMACZENIE NA JĘZYK POLSKI PANELU Z PROGRAMAMI

DOSTĘPNA W  SKLEPIE: NIE

TECHNOLOGIA PROSENSE® - ZADBA O TWOJE UBRANIA, OSZCZĘDZA WODĘ I ENERGIĘ

Technologia ProSense® umożliwia automatyczne ważenie wsadu i dostosowanie cyklu prania. Czujniki precyzyjne określają czas trwania cyklu, aby zapewnić optymalny efekt każdego prania. Uprane rzeczy odzyskują za każdym razem wspaniałą świeżość. 

 

SOFTPLUS: ZACHWYCAJĄCA MIĘKKOŚĆ WYPRANYCH UBRAŃ

Opcja SoftPlus sprawia, że płyn zmiękczający dociera do każdego fragmentu tkaniny. Ubrania stają się miękkie, delikatne i bardziej gładkie niż wcześniej, włókna są chronione i rzeczy dłużej wyglądają jak nowe.