Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sptrzedażą nowego i używanego sprzętu AGD. Sprzedajemy m.in. pralki, kuchenki, zmywarki, suszarki, sprzęt AGD. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.  Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wykonujemy w siedzibie firmy.  Sprzęt należy dostarczyć we własnym zakresie do naszego serwisu  znajdującego się pod adresem: MIĘKOWO 24 B.

 

sprzęt rtv i agd
AEG PROTEX L62260TL - 550 zł - AEG PROTEX L62260TL

PRALKA AEG PROTEX LiquiSystem L62260TL

Klasa energetyczna: A+++

Pojemność w kg: 6 

Ilość obrotów wirowania: 1200

Programy prania: Bawełna, +Pranie Wstępne, +Odplamianie, Syntetyki, Łatwe Prasowanie, Delikatne, Wełna, Jedwab, Pranie Ręczne, Wirowanie, Odpompowanie, Płukanie, Mieszane, Jeans, 20 minut, Bawełna Eko, 

Dodatkowe funkcje prania: Dodatkowe Płukanie, 2- Krotne Skrócenie Czasu Prania, Zatrzymanie Płukania, 

Opóźniony czas startu: Tak

OptiSense: Tak (Inteligentny system OptiSense dostosowuje długość cyklu do ładunku prania, dzięki czemu zapewnia oszczędność czasu, energii i wody oraz chroni rzeczy przed zbyt długim praniem.)

LiquiSystem  z FlexiDosePlus - optymalnie dozuje zarówno płyn, jak i proszek, jeden ruch i pojemnik na detergent FlexiDosePlus dostosowuje się do odpowiedniego  rodzaje detergentu. Detergent zawsze trafia do procesu prania we właściwym czasie.

Pralka ProTex działa tak delikatnie, że można w niej prać nawet wełniane i jedwabne tkaniny, aby dłużej wyglądały jak nowe.

Wyświetlacz czasu prania: Tak

System niewyważenia: Tak

System kontroli wody: Tak

Wykrywanie piany: Tak

Szerokość: 40 cm

Głębokość: 60 cm

Wysokość: 90 cm

INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM

DOSTĘPNA W SKLEPIE: NIE