Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sprowadzaniem nowego i używanego sprzętu AGD i RTV  z zagranicy. Sprowadzamy m.in. pralki, lodówki, zamrażarki, kuchenki, zmywarki, suszarki, telewizory, drobny sprzęt AGD i RTV. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

 

sprzęt rtv i agd
CANDY VITA - 550 zł - CANDY VITA

 PRALKA CANDY VITA CVSG TG384DM/1-84

 
Klasa energetyczna: A+++

Pojemność w kg: 8

Ilość obrotów wirowania: 1400

Programy prania: Gotowanie + Pranie Wstępne, Bawełna, Mieszane, Delikatne, Dziecięce, Odpompowanie & Wirowanie, Płukanie, Wełna, Pranie Ręczne, Jedwab, Krótkie 14 / 30 / 44 minuty,

Programy krótsze niż 1 godz. z Mix Power System+: Perfect 20', Intensiw 40', Higiena 60', Perfect Rapid 59 minut

Dodatkowe funkcje prania: Dodatkowe płukanie, Higiena, Łatwe Prasowanie, Krótkie, Bez Wirowania,

Pranie w zimnej wodzie: Tak

Wybór stopnia zabrudzenia: Tak

Opóźniony czas startu: Tak

Wielofunkcyjny wyświetlacz prania: Tak

Blokada rodzicielska: Tak

Smart Touch: Tak

Szerokość: 40 cm

Głębokość: 60 cm

Wysokość: 86 cm

INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM

SMART TOUCH
Smart Touch to technologia łączności "zbliżeniowej" Candy. W zależności od produktu, może ona wzbogacić twoje urządzenie o dodatkowe funkcje lub dać Ci praktyczne wskazówki w celu maksymalizacji użyteczności urządzenia. Bezpośredniego ze swojego smartfonu dowiesz się również jak rozwiązać ewentualne problemy w działaniu urządzenia.
* Interakcja z produktem jest możliwa tylko z wyposażonymi w technologię NFC smartfonami z systemem Android.

DOSKONAŁE WYNIKI W KRÓTSZYM CZASIE
Uzyskaj ekstremalnie skuteczne szybkie pranie w czasie krótszym niż 1 godzina. Nie musisz już nakładać detergentu bezpośrednio na odzież dzięki opatentowanemu przez Candy Mix Power System+, który rozpyla skoncentrowaną mieszankę czystej wody i detergentu na tkaniny, zapewniając niesamowite rezultaty w rekordowym czasie. Mix Power System+ zapewnia program Perfect Rapid 59’: skuteczność prania w 40°C w zaledwie 20°, przy oszczędności energii do 60%.
 
DOSTĘPNA W SKLEPIE: TAK