Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sprowadzaniem nowego i używanego sprzętu AGD i RTV  z zagranicy. Sprowadzamy m.in. pralki, lodówki, zamrażarki, kuchenki, zmywarki, suszarki, telewizory, drobny sprzęt AGD i RTV. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

 

sprzęt rtv i agd
BOSCH Speed Star - 550 zł - BOSCH Speed Star

 ZMYWARKA BOSCH Speed Star  SMI53N45EU

Klasa energetyczna: A++A

Klasa zmywania: A

Klasa suszenia: A

Pojemność: 13 kompletów

Zużycie wody: od 6,5 l 

Zużycie energii: 0,92 kw

Programy zmywania: Intensywny 70, Auto 45-65, Eco 50, Delikatny 40, 20 minut Turbo Speed

Opcje dodatkowe zmywania: VarioSpeed ​​Plus, połowa załadunku, 

Technologia ochrony szkła: Tak

Wyświetlacz czasu zmywania: Tak

Opóźniony czas startu: Tak

Kontrolka braku soli: Tak

Kontrolka braku nabłyszczacza; Tak

Kontrolka dopływu wody: Tak

Kontrolki etapów zmywania: Tak

ActiveWater: Tak 

AquaSensor (czujnik obciązenia): Tak

Asystent dozowania: Tak

Szerokość: 60 cm

Wysokość: 82 cm

Komplet węży podłączeniowych: Tak

Aqua stop: Tak

Dostępna w sklepie: NIE

Innowacyjna technologia ActiveWater firmy Bosch maksymalizuje wydajność i zapewnia przyjazne dla środowiska pranie z doskonałymi efektami zmywania. Niskie zużycie wody i energii jest możliwe dzięki ukierunkowanej dystrybucji wody, zoptymalizowanej technologii filtrowania, szybszemu ogrzewaniu i wyższej wydajności pompy zapewniającej lepszą cyrkulację wody.

DosierAssistent oznacza optymalne wyniki czyszczenia i cichszy proces płukania. Zużyty detergent spada z dozownika detergentu do specjalnej tacki zbiorczej w górnym koszu i tam jest całkowicie rozpuszczony.

System AquaStop składa się ze specjalnego dwuściennego węża dopływowego, zaworu bezpieczeństwa oraz miski podłogowej z wyłącznikiem pływakowym i zapewnia 100% ochronę przed uszkodzeniem przez wodę - Bosch gwarantuje, że urządzenie będzie służyło przez całe życie. * Szczegółowe warunki gwarancji można znaleźć na stronie www.bosch-home.com/de/aquastop