Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sprowadzaniem nowego i używanego sprzętu AGD i RTV. Sprowadzamy m.in. pralki, kuchenki, zmywarki, suszarki, telewizory, drobny sprzęt AGD i RTV. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.  Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wykonujemy w siedzibie firmy.  Sprzęt należy dostarczyć we własnym zakresie do naszego serwisu  znajdującego się pod adresem: MIĘKOWO 24 B.

 

sprzęt rtv i agd
AEG PROTEX T6577EXIH - 850 zł - AEG PROTEX T6577EXIH

 SUSZARKA KONDENSACYJNA  AEG PROTEX Z POMPĄ CIEPŁA T6577EXIH

Klasa energetyczna: A++

Pojemność w kg: 7 kg

Programy suszenia: Bawełna: - ekstra suche,  - do szafy +, - do szafy,  - do prasowania, Jeans, Puch / Poduszki, Program Czasowy, Wełna, Jedwab, Sportowe, Łatwe Prasowanie, Mieszane: - ekstra suche, - do szafy, - do prasowania,

Dodatkowe funkcje suszenia: Bez Zagnieceń, Sygnał Dźwiękowy,   

Opóźniony Czas Startu: Tak

Wyświetlacz czasu suszenia: Tak

Blokada rodzicielska:Tak

Szerokość: 60 cm

Głębokość: 60 cm

Wysokość: 85 cm 

TŁUMACZENIE NA JĘZYK POLSKI PANELU Z PROGRAMAMI

Protex - delikatna rewolucja w praniu

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii ubrania dłużej wyglądają jak nowe, kolory są pod maksymalną ochroną, a całe pranie jest jeszcze bardziej delikatne.

Technologia OptiSense:
  • Imponująca proporcjonalność zużycia wody i energii oraz czasu trwania prania w zależności od wielkości załadunku. Prawdziwe "inteligentne pranie" z automatycznym dopasowaniem do wielkości i rodzaju wsadu.
  • Idealne dopasowanie czasu trwania prania do wielkości i rodzaju załadunku chroni odzież przed nadmiernym zużyciem (zbyt długa akcja mechaniczna) i utratą kolorów (zbyt długie oddziaływanie detergentów) przy mniejszym niż przewidzianym dla programu wsadzie.
  • W efekcie, dzięki technologii OptiSense pranie będzie trwało tylko tyle ile wymaga wielkość załadunku z zachowaniem jakości prania w klasie A.
Energooszczędne i delikatne suszenie, a Twoje ubrania dłużej pozostaną jak nowe
Dzięki energooszczędnej technologii pomp ciepła Sensidry wszystkie elementy odzieży, niezależnie od rodzaju tkaniny, traktowane są niezwykle delikatnie. Dzięki tej zaawansowanej i delikatnej technologii nawet najdelikatniejsza odzież przez długi czas będzie wyglądać jak nowa.
DOSTĘPNA W SKLEPIE: NIE