Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sptrzedażą nowego i używanego sprzętu AGD. Sprzedajemy m.in. pralki, kuchenki, zmywarki, suszarki, sprzęt AGD. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.  Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wykonujemy w siedzibie firmy.  Sprzęt należy dostarczyć we własnym zakresie do naszego serwisu  znajdującego się pod adresem: MIĘKOWO 24 B.

 

sprzęt rtv i agd
AEG PROTEX L7347EXFL - 599 zł - AEG PROTEX L7347EXFL

PRALKA  AEG PROTEX L7347EXFL 

Klasa energetyczna: A+++

Pojemność w kg: 7 

Ilość obrotów wirowania: 1400

Programy prania: Bawełna, + Pranie Wstępne, Extra Ciche, Syntetyki, Sportowe Intensywne, Łatwe Prasowanie, Delikatne, Wełna, Jedwab, Pranie Ręczne, Wirowanie / Odpompowanie, Płukanie, Jeans, Szybkie Intensywne, 20 minut, Energooszczędne, Programy parowe: Odświeżanie, Wygładzanie

Dodatkowe funkcje prania: Plamy, Dodatkowe Płukanie, 2-stopniowe Skrócenie Czasu Pranie, Zatrzymanie Płukania.

Pranie w zimnej wodzie: Tak

Opóźniony czas startu: Tak

Wielofunkcyjny wyświetlacz prania: Tak

Automatyka wagowa: Tak

Blokada rodzicielska: Tak

Kontrolki etapów prania: Tak

Bęben ProTex: Tak 

Szerokość: 60 cm

Głębokość: 50 cm

Wysokość: 85 cm

Komplet węży podłączeniowych

TŁUMACZENIE NA JĘZYK POLSKI PANELU Z PROGRAMAMI

DOSTĘPNA W SKLEPIE: TAK

Protex - delikatna rewolucja w praniu

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii ubrania dłużej wyglądają jak nowe, kolory są pod maksymalną ochroną, a całe pranie jest jeszcze bardziej delikatne.

Technologia OptiSense:

 

 • Imponująca proporcjonalność zużycia wody i energii oraz czasu trwania prania w zależności od wielkości załadunku. Prawdziwe "inteligentne pranie" z automatycznym dopasowaniem do wielkości i rodzaju wsadu.
 • Idealne dopasowanie czasu trwania prania do wielkości i rodzaju załadunku chroni odzież przed nadmiernym zużyciem (zbyt długa akcja mechaniczna) i utratą kolorów (zbyt długie oddziaływanie detergentów) przy mniejszym niż przewidzianym dla programu wsadzie.
 • W efekcie, dzięki technologii OptiSense pranie będzie trwało tylko tyle ile wymaga wielkość załadunku z zachowaniem jakości prania w klasie A.
 

Technologia zraszania AWT:

 

 • W pralkach z systemem ProTex Plus dostępna jest technologia zraszania AWT dzięki której ubrania chronione są przed miejscowym blaknięciem spowodowanym nadmierną koncentracją detergentu w początkowej fazie prania.
 • Technologia zraszania AWT gwarantuje równomierny efekt rozprowadzenia detergentu, w efekcie, każdorazowo doskonałe rezultaty prania.
 • Aby ubrania dłużej wyglądały jak nowe.
 

Delikatny bęben ProTex: 

 

 • Otwory w bębnie mniejsze o 35% skutecznie przeciwdziałają rozciąganiu tkanin nawet w czasie odwirowywania na poziomie 1600 rpm.
 • Z drugiej strony, znacznie większa liczba otworów oznacza, że całkowita perforowana powierzchnia jest taka sama jak wcześniej.
 • Dzięki nowej budowie otworów pranie unosi się na setkach małych bąbelków – jak w Jacuzzi.
 • Delikatny bęben ProTex chroni ubrania na każdym etapie prania. Gwarantuje lepszy niż kiedykolwiek przepływ wody, co zapewnia jeszcze większą efektywność i pozwala skrócić czas prania. W efekcie, pranie jest teraz jeszcze bardziej delikatne.
 

 

 

 •