Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sprowadzaniem nowego i używanego sprzętu AGD i RTV  z zagranicy. Sprowadzamy m.in. pralki, lodówki, zamrażarki, kuchenki, zmywarki, suszarki, telewizory, drobny sprzęt AGD i RTV. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.  Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wykonujemy w siedzibie firmy.  Sprzęt należy dostarczyć we własnym zakresie do naszego serwisu  znajdującej się pod adresem: MIĘKOWO 24 B.

 

sprzęt rtv i agd
AEG PROTEX L61470FL - 599 zł - AEG PROTEX L61470FL

 PRALKA AEG PROTEX L61470FL

Klasa energetyczna: A++

Pojemność w kg: 7

Ilość obrotów wirowania: 1400

Programy prania: Bawełna,  Bawełna + Pranie Wstępne, Bawełna + Plamy, Syntetyki, Łatwe Prasowanie, Delikatne, Wełna, Jedwab, Pranie Ręczne, Wirowanie, Odpompowanie, Płukanie, Firany, Jeans, 20 minut, Bawełna Eco,

Dodatkowe funkcje prania: Dodatkowe Płukanie, 2-krotne Skrócenie Czasu Prania, Bez Wirowania,

Opóźniony czas startu: Tak

Wyświetlacz czasu prania: Tak

Wykrywanie piany: Tak

Kontrola niewyważenia: Tak

Automatyka wagowa: Tak  

OptiSense: Tak (Inteligentny system OptiSense dostosowuje długość cyklu do ładunku prania, dzięki czemu zapewnia oszczędność czasu, energii i wody oraz chroni rzeczy przed zbyt długim praniem.)

Szerokość: 60 cm

Głębokość:  55 cm

Wysokość: 85 cm

TŁUMACZENIE NA JĘZYK POLSKI PANELU Z PROGRAMAMI

DOSTĘPNA W SKLEPIE: TAK