Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sprowadzaniem nowego i używanego sprzętu AGD i RTV  z zagranicy. Sprowadzamy m.in. pralki, lodówki, zamrażarki, kuchenki, zmywarki, suszarki, telewizory, drobny sprzęt AGD i RTV. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

 

sprzęt rtv i agd
SAMSUNG WF 1802XEC - 599 zł - SAMSUNG WF 1802XEC

 Pralka SAMSUNG WF 1802XEC

Klasa energetyczna: A+++

Pojemność w kg: 8

Ilość obrotów wirowania: 1200

Programy prania: Bawełna, Syntetyki, Dżinsy, Pościel, Ciemne Kolory, Codzienne, Eco czyszczenie bębna, Płukanie + Wirowanie, Wirowanie, Pranie Ręczne, Wełna, Dziecięce, Kurtki / Płaszcze, Pranie Super co, 

Dodatkowe funkcje prania: Eco Bubble, Łatwe Prasowanie, Pranie Szybkie, Bez Wirowania, Zatrzymanie Płukania, Namaczanie, Intensywne, Pranie Wstępne,  

Pranie w zimnej wodzie: Tak

Ustawianie ilości cykli płukania: do 5

Opóźniony czas startu: Tak

Wielofunkcyjny wyświetlacz prania: Tak 

Blokada rodzicielska: Tak 

Możliwość wyłączenia dźwięku: Tak

Mój program: Wybierz własny program, w tym temperaturę prania, szybkość wirowania, poziom zabrudzenia, funkcje dodatkowe itd. 

Szerokość: 60 cm

Głębokość: 45 cm 

Wysokość: 85 cm  

PRANIE SZYBKIE -  Wybór czasu prania: 15min  20min  30min  40min  50min  60min  70min  80min  90min  Wył.

TECHNOLOGIA ECO BUBBLE - Dzięki połączeniu proszku do prania, powietrza i wody przed rozpoczęciem normalnego cyklu prania tworzone są bąbelki. Perfekcyjnie rozpuszczony detergent szybciej wnika w tkaninę, a następnie jest dokładnie wypłukiwany, bez pozostawiania resztek proszku do prania lub plam.

ECO CZYSZCZENIE BĘBNA: Funkcja ta usuwa osady po środkach do prania i zabrudzenia zarówno w bębnie, jak i na szklanych drzwiach, bez użycia specjalnych środków chemicznych.

Pełna specyfikacja: https://mediamarkt.pl/agd/pralka-samsung-wf1802xec

INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZKU POLSKIM

Dostępna w sklepie: NIE