Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sprowadzaniem nowego i używanego sprzętu AGD i RTV  z zagranicy. Sprowadzamy m.in. pralki, lodówki, zamrażarki, kuchenki, zmywarki, suszarki, telewizory, drobny sprzęt AGD i RTV. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

 

sprzęt rtv i agd
SAMSUNG WF71184ZBD - 699 zł - SAMSUNG WF71184ZBD

 PRALKA SAMSUNG WF71184ZBD

Klasa energetyczna: A+++

Pojemność w kg: 1-11 

Ilość obrotów wirowania: 1400

Programy prania: Bawełna, Syntetyki, Jeans, Delikatne, Ciemne, Mieszane, Energooszczędne, Outdoor, Odplamianie, Wełna, Pranie Ręczne, Czyszczenie Bębna, Mój Program

Dodatkowe funkcje prania: Pranie Wstępne, Namaczanie, Intensywne, Aktywna Piana, Szybkie Pranie, Łatwe Prasowanie, Zatrzymanie Płukania,

Pranie w zimnej wodzie: Tak

Wielofunkcyjny wyświetlacz prania: Tak

Opóźniony czas startu: Tak

Kontrolki etapów prania: Tak

Blokada rodzicielska: Tak

Sygnał dźwiękowy: Tak 

Szerokość: 60 cm

Głębokość: 60 cm

Wysokość: 85 cm

Technologia Schaum Activ (Aktywna Piana)

Rewolucyjna technologia Samsung Schaum Aktiv przed rozpoczęciem cyklu tworzy pianę z detergentu, powietrza i wody, produkując bąbelki czyszczące, które wnikają do tkaniny szybciej niż detergent o wysokim stężeniu. Dzięki temu możesz prać ubrania w zimnej wodzie z tą samą skutecznością co w ciepłej, zmniejszając pobór energii.

 

Szybkie pranie

Napięty program dnia nie przeszkodzi ci w zrobieniu prania – masz przecież program Schnelle Wasche. W zależności od wielkości wsadu i twoich możliwości czasowych możesz zmieniać czas trwania prania (dostępne opcje: 15, 20, 30, 40, 50 i 60 minut).
  

Bęben Diamond Drum

Opływowy kształt bębna Diamond Drum zapewnia skuteczność i delikatność prania. Wnętrze bębna posiada wyprofilowane otwory przypominające kształtem diamenty, które chronią tkaniny przed uszkodzeniem. W ten sposób możesz skutecznie prać tkaniny, nie uszkadzając ich.


TŁUMACZENIE NA JĘZYK POLSKI PANELU Z PRORGRAMAMI

 

Dostępna w sklepie: NIE