Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sprowadzaniem nowego i używanego sprzętu AGD i RTV  z zagranicy. Sprowadzamy m.in. pralki, lodówki, zamrażarki, kuchenki, zmywarki, suszarki, telewizory, drobny sprzęt AGD i RTV. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

 

sprzęt rtv i agd
GORENJE D7664N - 799 zł - GORENJE D7664N

 SUSZARKA KONDENSACYJNA GORENJE D7664N  Z POMPĄ CIEPŁA

Klasa energetyczna: A+++ (A-40%)

Pojemność w kg: 7

Programy suszenia: Bawełna: - ekstra suche, - do szafy, - suche, - do prasowania; Mieszane: - do szafy, - do prasowania; Delikatne, Syntetyki: -ekstra suche, - suche, Koszule/ Bluzki, Wełna, Pościel, Nawiew: - 30 minut, - 60 minut, - 90 minut,

Dodatkowe opcje suszenia: Super Suszenie, Odświeżanie, Mniej Zagnieceń, 

Opóźniony czas startu: Tak

Szerokość: 60 cm

Głębokość: 60 cm

Wysokość: 85 cm 

TŁUMACZENIE NA JĘZYK POLSKI PANELU Z PROGRAMAMI

Technologia IonTech generuje podczas suszenia ładunki elektryczne, które eliminują z ubrań nieprzyjemne zapachy jedzenia i nikotyny. Podstawową ich funkcją jest jednak znaczne zmniejszenie zagnieceń, które powstają podczas procesu suszenia tkanin. Dzięki naładowanym elektrycznie jonom zmniejszane jest elektryzowanie się tkanin, ich napięcia i naprężenia, czego efektem jest znaczne zredukowanie zagnieceń.

Za dokładne i szybkie suszenie odpowiada technologia TwinAir, polegająca na dwukierunkowym nadmuchu powietrza. W tej technologii kierunek nawiewu powietrza jest dostosowany do kierunku obrotu bębna, co skraca czas potrzebny do wysuszenia ubrań. 

Dostępna w sklepie: TAK