Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sprowadzaniem nowego i używanego sprzętu AGD i RTV  z zagranicy. Sprowadzamy m.in. pralki, lodówki, zamrażarki, kuchenki, zmywarki, suszarki, telewizory, drobny sprzęt AGD i RTV. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

 

sprzęt rtv i agd
AEG PROTEX EXCLUSIV L71260TL - 599 zł - AEG PROTEX EXCLUSIV L71260TL

 PRALKA AEG - ELECTROLUX PROTEX EXCLUSIV L71260TL

Klasa efektywności energetycznej: A+++

Ilość obrotów wirowania: 1200

Pojemność: 6 kg

Programy prania: Bawełna, +PranieWstępne, Extra Ciche, Syntetyki, Sportowe IntensywneŁatwe Prasowanie, Delikatne, Pranie Ręczne, Wełna, Jedwab, Zasłony, Jeans, Szybkie Intensywne, Program 20 minut 3kg, Super Eco, Bawełna Eco,  

Funkcje dodatkowe: Odplamianie, Dodatkowe Płukanie, Zatrzymanie Płukania, Wielostopniowe oszczędzanie czasu, Blokada rodzicielska

Pranie w zimnej wodzie: Tak

Opóźniony czas startu: Tak

Wielofunkcyjny wyświetlacz prania: Tak

Automatyka wagowa: Tak

OptiSense: Tak (Inteligentny system OptiSense dostosowuje długość cyklu do ładunku prania, dzięki czemu zapewnia oszczędność czasu, energii i wody oraz chroni rzeczy przed zbyt długim praniem.)

Dozownik środka piorącego FlexiDose Plus: Tak (Unikalny dozownik detergentu FlexiDose Plus został specjalnie zaprojektowany, aby zapewniać optymalne działanie zarówno detergentu w płynie, jak i w proszku.)  

Pralka ProTex działa tak delikatnie, że można w niej prać nawet wełniane i jedwabne tkaniny, aby dłużej wyglądały jak nowe.

Szerokość: 40 cm

Głębokość: 60 cm

Wysokość: 90 cm

Tłumaczenie na język polski panelu z programami

Dostępna w sklepie: NIE