Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sprowadzaniem nowego i używanego sprzętu AGD i RTV  z zagranicy. Sprowadzamy m.in. pralki, lodówki, zamrażarki, kuchenki, zmywarki, suszarki, telewizory, drobny sprzęt AGD i RTV. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

 

sprzęt rtv i agd
AEG T55370AH3 - 799 zł - AEG T55370AH3

SUSZARKA KONDENSACYJNA Z POMPĄ CIEPŁA AEG PROTEX T55370AH3

Klasa energetyczna: A+

Pojemność w kg: 7

Programy suszenia: Bawełna: - Ekstra suche, - Do szafy +,  - Do szafy,  - Do prasowania; Jeans, Pościel / Koce, Wełna, Mieszane: - Ekstra suche,   - Do szafy,  - Do prasowania; Łatwe Prasowanie, Sportowe, Programy czasowe: 30 minut, 60 minut,

Dodatkowe opcje suszenia: Delikatne, Sygnał, Bez Zagnieceń,

Opóźniony czas startu: Tak o 6 godz.

Automatycze wyłączenie: Tak

Szerokość: 60 cm

Głębokość; 60 cm

Wysokość: 85 cm

Pełna specyfikacja: https://www.amazon.de/AEG-T55370AH3-W%C3%A4rmepumpentrockner-Startzeitvorwahl-Filterreinigung/dp/B00PW9CBBK

Dostępna w sklepie: NIE

ProTex: sposób na delikatne suszenie prania

Suszarka ProTex umożliwia zawsze jednakowo skuteczne suszenie nawet delikatnych tkanin, dzięki czemu Twoje ubrania będą dłużej wyglądać jak nowe.

OptiSense: minimalne zużycie energii

Inteligentne czujniki wilgotności OptiSense gwarantują niskie zużycie energii, niezależnie od wielkości wsadu.

Mniejsze zużycia energii i tylko jeden filtr do czyszczenia
System ÖKOFlow zawiera wysokowydajny system filtrujący. Dzięki tylko jednemu filtrowi, który wymaga czyszczenia, utrzymanie odpowiedniego przepływu powietrza niskiego zużycia energii jest łatwe.

Dedykowane, dostosowane warunki suszenia dla wszystkich tkanin i rzeczy

Dzięki dedykowanym programom suszarki, możesz wybrać idealne warunki suszenia dla odzieży każdego typu.

Suszarka kondensacyjna: wilgoć jest kondensowana w pojemniku na wodę, nie jest wymagana zewnętrzna wentylacja

Suszarka kondensacyjna wymaga tylko podłączenia do gniazdka. Suszarka tego typu posiada zamknięty obieg powietrza. Większość powietrza jest schładzana, co powoduje uwolnienie skondensowanej wody. Następnie skondensowana woda jest gromadzona w zbiorniku lub odpompowywana.

Suszarka z sensorem: suszarka wyczuwa, kiedy ubrania są wysuszone do określonego poziomu

Podzespoły elektroniczne tej suszarki mierzą wilgotność materiałów pod koniec suszenia, określając, czy pozostała wilgoć jest na odpowiednim poziomie.