Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sprowadzaniem nowego i używanego sprzętu AGD i RTV  z zagranicy. Sprowadzamy m.in. pralki, lodówki, zamrażarki, kuchenki, zmywarki, suszarki, telewizory, drobny sprzęt AGD i RTV. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

 

sprzęt rtv i agd
AEG PROTEX L73476FL - 650 zł - AEG PROTEX L73476FL

 PRALKA  AEG PROTEX L73476FL

 Klasa energetyczna: A+++

Pojemność w kg: 7 

Ilość obrotów wirowania: 1400

Programy prania: Bawełna, + Pranie Wstępne, Extra Ciche, Syntetyki, + Pranie Wstępne, Łatwe Prasowanie, Delikatne, Wełna, Jedwab, Pranie Ręczne, Jeans, Szybkie Intensywne, 20 minut, Energooszczędne, Programy parowe: Odświeżanie, Wygładzanie

Dodatkowe funkcje prania: Plamy, Dodatkowe Płukanie, 2-stopniowe Skrócenie Czasu Pranie, Zatrzymanie Płukania.

Pranie w zimnej wodzie: Tak

Opóźniony czas startu: Tak

Wielofunkcyjny wyświetlacz prania: Tak

Automatyka wagowa: Tak

Blokada rodzicielska: Tak

Kontrolki etapów prania: Tak

Bęben ProTex: Tak 

Szerokość: 60 cm

Głębokość: 55 cm

Wysokość: 85 cm

Komplet węży podłączeniowych

Tłumaczenie na język polski panelu z programami

Pełna specyfikacja: https://www.punkt1.dk/hvidevarer/vaskemaskiner/aeg-l73476fl-vaskemaskine/p-214844/

Dostępna w sklepie: NIE

Protex - delikatna rewolucja w praniu

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii ubrania dłużej wyglądają jak nowe, kolory są pod maksymalną ochroną, a całe pranie jest jeszcze bardziej delikatne.

Technologia OptiSense:
 • Imponująca proporcjonalność zużycia wody i energii oraz czasu trwania prania w zależności od wielkości załadunku. Prawdziwe "inteligentne pranie" z automatycznym dopasowaniem do wielkości i rodzaju wsadu.
 • Idealne dopasowanie czasu trwania prania do wielkości i rodzaju załadunku chroni odzież przed nadmiernym zużyciem (zbyt długa akcja mechaniczna) i utratą kolorów (zbyt długie oddziaływanie detergentów) przy mniejszym niż przewidzianym dla programu wsadzie.
 • W efekcie, dzięki technologii OptiSense pranie będzie trwało tylko tyle ile wymaga wielkość załadunku z zachowaniem jakości prania w klasie A.
Technologia zraszania AWT:
 • W pralkach z systemem ProTex Plus dostępna jest technologia zraszania AWT dzięki której ubrania chronione są przed miejscowym blaknięciem spowodowanym nadmierną koncentracją detergentu w początkowej fazie prania.
 • Technologia zraszania AWT gwarantuje równomierny efekt rozprowadzenia detergentu, w efekcie, każdorazowo doskonałe rezultaty prania.
 • Aby ubrania dłużej wyglądały jak nowe.
Delikatny bęben ProTex: 

 

 • Otwory w bębnie mniejsze o 35% skutecznie przeciwdziałają rozciąganiu tkanin nawet w czasie odwirowywania na poziomie 1600 rpm.
 • Z drugiej strony, znacznie większa liczba otworów oznacza, że całkowita perforowana powierzchnia jest taka sama jak wcześniej.
 • Dzięki nowej budowie otworów pranie unosi się na setkach małych bąbelków – jak w Jacuzzi.
 • Delikatny bęben ProTex chroni ubrania na każdym etapie prania. Gwarantuje lepszy niż kiedykolwiek przepływ wody, co zapewnia jeszcze większą efektywność i pozwala skrócić czas prania. W efekcie, pranie jest teraz jeszcze bardziej delikatne.
 
 •