Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sptrzedażą nowego i używanego sprzętu AGD. Sprzedajemy m.in. pralki, kuchenki, zmywarki, suszarki, sprzęt AGD. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.  Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wykonujemy w siedzibie firmy.  Sprzęt należy dostarczyć we własnym zakresie do naszego serwisu  znajdującego się pod adresem: MIĘKOWO 24 B.

 

sprzęt rtv i agd
AEG PROTEX L61260TL - 550 zł - AEG PROTEX L61260TL

PRALKA AEG PROTEX L61260TL

Klasa energetyczna: A++

Pojemność w kg: 6

Ilość obrotów wirowania:1200

Programy prania: Bawełna, +Pranie Wstępne, +Odplamianie, Syntetyki, Łatwe Prasowanie, Delikatne, Pranie Ręczne, Wełna, Jedwab, Bawełna Eco, Program 20 minut 3 kg, Jeans, Mix 20 C, Płukanie, Odpompowanie, Wirowanie,

Funkcje dodatkowe: Dodatkowe Płukanie, Zatrzymanie Płukania, Dwustopniowe oszczędzanie czasu, Blokada rodzicielska

Pranie w zimnej wodzie: Tak

Wyświetlacz czasu prania: Tak

Opóźniony czas startu: Tak

Automatyka wagowa

Szerokość: 40 cm

Głębokość: 60 cm

Wysokość: 90 cm 

OptiSense: Tak (Inteligentny system OptiSense dostosowuje długość cyklu do ładunku prania, dzięki czemu zapewnia oszczędność czasu, energii i wody oraz chroni rzeczy przed zbyt długim praniem.)

LiquiSystem  z FlexiDosePlus - optymalnie dozuje zarówno płyn, jak i proszek, jeden ruch i pojemnik na detergent FlexiDosePlus dostosowuje się do odpowiedniego  rodzaje detergentu. Detergent zawsze trafia do procesu prania we właściwym czasie.

Pralka ProTex działa tak delikatnie, że można w niej prać nawet wełniane i jedwabne tkaniny, aby dłużej wyglądały jak nowe.

INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM

DOSTĘPNA W SKLEPIE: TAK