Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sprowadzaniem nowego i używanego sprzętu AGD i RTV  z zagranicy. Sprowadzamy m.in. pralki, lodówki, zamrażarki, kuchenki, zmywarki, suszarki, telewizory, drobny sprzęt AGD i RTV. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

 

sprzęt rtv i agd
SAMSUNG AKTYWNA PIANA WF70F5E2Q4W - 599 zł - SAMSUNG AKTYWNA PIANA WF70F5E2Q4W

 PRALKA SAMSUNG AKTYWNA PIANA WF7OF5E2Q4W

Klasa energetczna: A+++

Pojemność w kg: 7

Ilość obrotów wirowania: 1400

Programy prania: Bawełna, Syntetyki, Szybkie, Intensywne (dziecięce), Mieszane (codzienne), Odplamianie, Energooszczędne, Outdoor (kurtki, płaszcze), Wełna, Pranie Ręczne, 

Dodatkowe funkcje prania: Namaczanie, Pranie Wstępne, Intensywne, Dodatkowe Płukanie, Bez Wirowania, 

Blokada rodzicielska: Tak

Sygnał dźwiękowy: Tak

Opóźniony czas startu: Tak

Funkcja Smart Check; Tak 

Wielofunkcyjny wyświetlacz prania: Tak  

Automatyka wagowa: Tak 

Szerokość: 60 cm 

Głębokość:  60 cm

Wysokość: 85 cm 

INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM

Dostępna w sklepie:  NIE

Jak działa technologia aktywnej piany?

Przełomowa technologia aktywnej piany spienia środki czyszczące powietrzem i wodą przed rozpoczęciem cyklu prania. W ten sposób bąbelki oczyszczające przenikają przez tkaninę szybciej niż skoncentrowany detergent. Spowoduje to pranie tak skutecznie, jak można by się spodziewać po ciepłej wodzie o niskiej temperaturze wody - oszczędzając energię.
 

Ekstra elegancja dla Twojego domu

Ekstra elegancja dla Twojego domu
Wzbogać swój dom o projekt Crystal Gloss ™. Zamiast prostego, pudełkowego wyglądu przód pralki jest lekko zakrzywiony i wygląda bardziej estetycznie. Rama drzwi zyskuje głęboką i elegancką przezroczystość dzięki technologii Touch of Color ™ firmy Samsung. Organiczna konstrukcja pralki jest uzupełniona szerokim wyświetlaczem, który ma płaskie przyciski, które reagują nawet przy najmniejszym dotknięciu. * Specyfikacje projektu mogą się różnić w zależności od modelu.
 

Diagnozuj i rozwiązuj problemy ze Smart Check

Diagnozuj i rozwiązuj problemy ze Smart Check
Wyobraź sobie, że nie musisz dzwonić do technika w razie problemów; ponieważ Twoja pralka już dała ci rozwiązanie problemu! Nowa pralka firmy Samsung wyposażona jest w innowacyjny Smart Check. Smart Check wykrywa i diagnozuje błędy na wczesnym etapie i oferuje proste rozwiązania problemów za pośrednictwem smartfona ze skanowaniem LED. Nie musisz nawet sprawdzać instrukcji - możesz rozwiązać problem, zanim stanie się naprawdę poważny.
 

Usuń plamy - i wstępną obróbkę

Usuń plamy - i wstępną obróbkę
Istnieje wiele sposobów na zabrudzenie ubrań. Ale tylko unikalny sposób, aby to wyczyścić. Stain Away czyści ubrania głęboko, delikatnie i efektywnie dzięki technologii pianki aktywnej. Usuń najczęstsze plamy - np. Wino, pomidor, krew, czekolada i trawa - ale oczywiście rzadziej.
Załaduj pamięć

Załaduj pamięć

Jeśli myjesz kilka ładunków bez zmiany ustawień, nie musisz już przeprogramować pralki za każdym razem. Ostatnia pamięć zapamiętuje ostatnie używane ustawienie - nawet jeśli pralka została wyłączona. Wystarczy nacisnąć Start i umyć kolejny ładunek. Oszczędza to wiele czasu.
Tusz do pielęgnacji Diamond ™

Bęben do pielęgnacji Diamond ™

Opływowy kształt diamentowego bębna Care ™ zapewnia wydajną, a jednocześnie łagodną wydajność prania. Unikalny bęben z wgłębieniami w kształcie rombu delikatnie porusza ubraniami, a mniejsze otwory wylotowe zapobiegają włamaniom i uszkodzeniu prania. Pielęgnacja i dogłębne czyszczenie prania.

Szybkie mycie

Szybkie mycie

Nawet gdy jesteś zajęty, możesz znaleźć czas na pranie dzięki funkcji Quick Time Wash. Po prostu wybierz 15-minutowy program prania i umyj ładunek w 15 minut.