Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sprowadzaniem nowego i używanego sprzętu AGD i RTV  z zagranicy. Sprowadzamy m.in. pralki, lodówki, zamrażarki, kuchenki, zmywarki, suszarki, telewizory, drobny sprzęt AGD i RTV. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

 

sprzęt rtv i agd
SIEMENS SR 46T251EU - 799 zł - SIEMENS SR 46T251EU

 ZMYWARKA SIEMENS SR 46T591EU 3 KOSZE

Klasa energetyczna; A++

Pojemność: 10 kpl

Programy zmywania: Auto 65-75, Auto 45-65, Auto 35-45, Eco 50, Szybkie 45, Mycieie wstępne

Dodatkowe funkcje zmywania:  strefa intensywna, varioSpeed, połowa obciążenia

silnik iQdrive: Tak

Czujnik wodny: Tak

Czujnik załadowania: Tak

Ramiona natryskowe duoPower - podwójne ramię rozprowadzające wodę w górnym koszu: Tak

varioDrawer: Tak 

Varioflex Plus kosze: Tak

Górny kosz z regulowaną wysokością z regałemMatic (3-stopniowe)

Składane półki w górnym koszu (3x): Tak

Składane półki w dolnym koszu (2x): Tak

Asystent dozowania: Tak

Silnik iQdrive: Tak

Opóźnienie rozpoczęcia: 1-24 godziny

Czas elektroniczny pozostały w minutach

Szerokość: 45 cm

Wysokość: 82 cm

Komplet węży podłączeniowych

Aqua stop: Tak

Dostępna: NIE

Pełna specyfikacja: http://www.siemens-home.bsh-group.com/de/produktliste/SR46T591EU#/tab=section-highlights

Zdwojona wydajność zmywania: duoPower® — podwójne ramię zraszające.

 

Dzięki nakładającym się polom działania to pierwsze na świecie podwójne ramię zraszające pokrywa całą zawartość górnego kosza, który przedłużono o 4 cm. Zapewnia to optymalne rozprowadzanie wody — a tym samym bardziej wydajne zmywanie oraz olśniewająco czyste naczynia.

Uwalnia pełną moc detergentu: Asystent Dozowania.

Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do małego pojemnika przechwytującego. Precyzyjnie wymierzony strumień wody szybko ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany wewnątrz urządzenia, zapewniając optymalne rezultaty zmywania za każdym razem.

większa elastyczność dzięki trzeciemu poziomowi ładowania.

Po włączeniu funkcji varioSpeed, każdy program prania zostaje skrócony aż o 50%. Nie dotyczy to programu prania wstępnego i szybkiego (29 minut). Naczynia będą idealnie czyste i suche. Nawiasem mówiąc, funkcja varioSpeed ​​jest wyjątkowa na świecie i dostępna tylko w zmywarkach Siemens.

 

Każdy kawałek naczyń znajdzie swoje miejsce: koszyki varioFlex Plus.

Trzy składane i podzielne stojaki w górnym koszu oraz sześć zawiasów w górnym i dolnym koszu zapewniają maksymalną elastyczność podczas załadunku. W dolnym koszu szklane wieszaki umożliwiają dwurzędowe obciążanie szkła. W ten sposób, podczas przechowywania garnków, patelni, szklanek, talerzy i sztućców, możesz złożyć wszystko, co potrzebujesz najlepiej.

Nad łagodnym, poniżej wysokiego ciśnienia: strefa intensywna.

Aktywacja strefy intensywnej zapewnia więcej ciśnienia natrysku w dolnym koszu w przypadku uporczywych zabrudzeń we wszystkich programach. W górnym koszu program pozostaje niezmieniony. Delikatne potrawy będą tam nadal delikatnie płukane.

Opłukać i wysuszyć dwukrotnie szybciej: varioSpeed.

Po włączeniu funkcji varioSpeed, każdy program prania zostaje skrócony aż o 50%. Nie dotyczy to programu prania wstępnego i szybkiego (29 minut). Naczynia są optymalnie czyste i suche.

Nie tylko do sztućców, ale także do filiżanek do espresso: szuflady vario.

Szuflada vario jest dodatkowym poziomem ładowania. Ze względu na swoją szczególną formę oferuje nie tylko pokój, ale także sztućce kadzi, serwery do sałatek, a nawet małe naczynia, takie jak kubki do kawy. A ponieważ kosz dolny nie jest już potrzebny w dolnym koszu, jest teraz miejsce na 14 miejsc.

Większa elastyczność podczas ładowania: górny kosz z regulacją wysokości.

W celu elastycznego załadunku z różnymi wysokimi naczyniami wiele zmywarek Siemens wyposażono w górny kosz o regulowanej wysokości. Czy wysokich szklanek lub w dół dużych płyt powinny być umieszczone powyżej, poprzez regulację wysokości górnego kosza i duże przedmioty mogą być łatwo zakwaterowani.

Mechaniczny zamek drzwi

Mechaniczny zamek drzwi zabezpiecza przed niezamierzonym dostępem podczas procesu płukania.

Wydajny, długotrwały i cichy: silnik iQdrive.

Mniejsze zużycie energii w tej samej wydajności, krótkie czasy programowe z najlepszych rezultatów zmywania i zawsze przyjemnie cicho we wszystkich programach - to wszystko dla silnika iQdrive żaden problem. A przy tych wszystkich zaletach nadal działa prawie bezzałogowo.

Łagodny, bezpieczny, czysty: system bezpieczeństwa szkła.

GlasschonSystem - składający się z technologii ochrony szkła, specjalnego delikatnego programu i wymiennika ciepła - czyści okulary niezwykle delikatnie.

Optymalne rezultaty płukania po naciśnięciu przycisku: program automatyczny.

Po naciśnięciu przycisku automatycznego programu, aquaSensor sprawdza zanieczyszczenie wody i kontroluje ilość i czas dodawania świeżej wody oraz temperaturę czyszczenia.