Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sprowadzaniem nowego i używanego sprzętu AGD i RTV  z zagranicy. Sprowadzamy m.in. pralki, lodówki, zamrażarki, kuchenki, zmywarki, suszarki, telewizory, drobny sprzęt AGD i RTV. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

 

sprzęt rtv i agd
PIEKARNIK BOSCH - 599 zł - PIEKARNIK BOSCH

 PIEKARNIK BOSCH HBA 34B450/07

Klasa energetyczna: A

Funkcje piekarnika: auto pilot (10 programów), rozmrażanie, ogrzewanie górne / dolne, dolne ciepło, gorące powietrze 3D, zmienny mały grill, zmienny duży grill, pizza, 

Piec XXL z GranitEmail

Dzięki automatycznemu programowi AutoPilot automatycznie uzyskasz najlepsze wyniki. Wszystko, co musisz zrobić, to załadować jedzenie, wpisać jego wagę i wybrać odpowiedni z 10 programów przygotowawczych. 

Funkcja szybkiego nagrzewania: Tak (Szybkie grzanie zapewnia do 30% krótsze czasy podgrzewania - przy takim samym zużyciu energii. Po osiągnięciu żądanej temperatury włącza się lampka ostrzegawcza. Automatyczne szybkie nagrzewanie samo to przejmuje.)

Funkcja grill: Tak

Timer: Tak

Chowane pokrętła: Tak

Blokada rodzicielska: Tak

Specyfikacja:https://www.amazon.de/Bosch-HBA34B450-Einbaubackofen-XXL-Backofen-Elektronik-Uhr/dp/B001UNPT16

Szerokość: 59,5 cm

Wysokość: 59,5 cm

Zasilanie: 230 V lub 400 V

Dostępna: NIE