Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sprowadzaniem nowego i używanego sprzętu AGD i RTV  z zagranicy. Sprowadzamy m.in. pralki, lodówki, zamrażarki, kuchenki, zmywarki, suszarki, telewizory, drobny sprzęt AGD i RTV. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

 

sprzęt rtv i agd
SIEMENS IQ 700 - 1,300 zł - SIEMENS IQ 700

 PRALKA SIEMENS IQ 700  WM16S893

Klasa energetyczna: A+++

Pojemność w kg: 8 

Ilość obrotów wirowania:1600

Programy prania: Bawełna, Syntetyki, Szybkiem, Mix,Delikatne, Jedwab, Wełna, Pranie Ręczne,Super 15, Outdoor+Impregnacja, Koszule, Bussines, Dessous, Dżins, Ciemne Rzeczy, Automatyka Delikatna, Automatyka,

Dodatkowe funkcje prania: Pranie Wstępne,Więcej Wody, Zatrzymanbie Płukania, Bez Zagnieceń, Dodatkowe Płukanie, Odplamianie, Vario Perfect: (standard, Speed Perfect, Eco Perfect),

Opóźniony czas startu Tak

Wskaźnik postępu programu: Tak

Automatyczne odpalamianie 16 rodzai plam: Tak

Automatyka wagowa: Tak 

System dozowania środków piorących: I-Dos: Tak  - elektroniczne dozowanie odpowiedniej ilości środków piorących

Sygnał dźwiękowy końca prania: Tak lub Nie

Sygnał dźwiękowy klawiszy: Tak lub Nie

Wybór języka menu: Niemiecki, Angielski, Francuski, Holenderski i  Włoski,


  • Wydajny, trwały i cichy: silnik iQdrive.

Przyjemna cisza niezależnie od ustawień: czy to niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej skuteczności, krótki czas trwania programów z optymalnymi wynikami, czy nawet maksymalne ustawienia wirowania — to wszystko nie stanowi problemu dla bezszczotkowego silnika iQdrive. A poza tymi wszystkimi zaletami — praktycznie nie ulega zużyciu.

  • Pierwszy 15-minutowy program prania: Super 15.

Program prania Super 15 do niewielkich ilości lekko przybrudzonego prania skraca sekwencję programu w głównym cyklu podczas płukania i wirowania. Jest idealny dla sportowców, którzy muszą wciąż prać swoje ubranie sportowe, mimo że jest ono tylko lekko zabrudzone.

  • i-Dos: Precyzyjne odmierzanie – prostsze niż kiedykolwiek.

Jest to prostsze niż kiedykolwiek, ponieważ pierwszy zintegrowany system precyzyjnego dozowania dokładnie określa, ile detergentu i środka do zmiękczania tkanin potrzebuje Twoje pranie. Zależy to od wielu różnych czynników, takich jak rodzaj tkanin, ilość załadowanego prania, twardość wody i stopień zabrudzenia. System sprawnie obliczy dawkę z dokładnością do 1 mililitra — aby zagwarantować jeszcze wyższą dbałość o tkaniny i pierwszorzędne rezultaty prania.i-Dos - pralka prawdziwie automatyczna: na podstawie informacji zebranych przez sensory (iSensoric) pralka precyzyjnie odmierza ilość potrzebnego płynu do prania i płukania (z dokładnością do 1 ml). Zbiornik wewnątrz urządzenia napełnia się co 20-25 prań.

  • Intensywne lub delikatne pranie: bęben varioSoft.

Wybrany program określa odpowiednio delikatne lub intensywne pranie. Łopatki zapewniają również optymalną penetrację prania. Oznacza to, że ubrania będą czyste szybciej — z doskonałymi rezultatami, bez nieostrożnego obchodzenia się z praniem.

  • Inteligentny system zarządzania wodą: waterPerfect.

Sprytny system czujników 3-D sprawia, że bęben zawsze zawiera optymalną ilość wody zależnie od ilości prania i rodzaju materiału — na przykład dla bawełny lub syntetyków.

 

  • Dopasuj proces prania, by uzyskać doskonały efekt: programy automatyczne.

Czy są to zwykłe, czy też delikatne rzeczy — programy automatyczne dobierają dawkę detergentu i odpowiedni cykl na potrzeby Twojego prania, aby zapewnić optymalne rezultaty. Pełna automatyka, łącznie z opcją dodawania płynu w przypadku bardzo brudnego prania. 

Link do flmiku: https://www.youtube.com/watch?v=oVB2v64QlPU

Szerokość: 60 cm

Głębokość: 56 cm

Wysokość: 85 cm

Komplet węży podączeniowych

Aqua stop: Tak

Dostępna: NIE