Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sprowadzaniem nowego i używanego sprzętu AGD i RTV  z zagranicy. Sprowadzamy m.in. pralki, lodówki, zamrażarki, kuchenki, zmywarki, suszarki, telewizory, drobny sprzęt AGD i RTV. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

 

sprzęt rtv i agd
BOSCH LOGIXX 8 WAS 28443 - 599 zł - BOSCH LOGIXX 8 WAS 28443

PRALKA BOSCH LOGIXX 8 WAS 28443

Klasa energetyczna: A+++

Pojemność w kg: 8

Ilość obrotów wirowania: 1400

Programy prania: Bawełna, Bawełna Z Praniem Wstępnym, Syntetyki, Syntetyki Z Praniem Wstępnym, Szybkie, Mieszane, Delikatne, Jedwab, Wełna, Pranie Ręczne, Płukanie, Wirowanie, Odpompowanie, Delikatne Wirowanie, Super Krótkie 15 minut, Delikatne, Sportowe, Syntetyki Plus, 

Dodatkowe funkcje prania: Speed Perfect (skrócenie czasu prania), Eco Perfect, Łatwe Prasowanie, Dodatkowe Płukanie,

Pranie w zimnej wodzie: Tak

Wielofunkcyjny wyświetlacz prania: Tak

Regulacja temperatury prania: Tak

Regulacja obrotów wirowania: Tak

Kontrolki etapów prania: Tak

Opóźniony czas startu: Tak

Unikatowa, opatentowana konstrukcja bębna VarioSoft zapewniająca szybsze oraz bardziej delikatne pranie jest dostępna tylko w urządzeniach marki Bosch, jeszcze sprawniej radząc sobie z trudnościami w praniu. W zależności od wybranego programu konstrukcja bębna w kształcie kropli wody oraz asymetryczne łopatki pozwalają dopasować ruchy bębna pod kątem ich wydajności lub delikatności. Pranie delikatnie przemieszcza się w stronę środka bębna niezależnie od kierunku obrotu. Wszystkie ubrania są dokładnie wyprane, a sam proces przebiega szybciej i bardziej łagodnie. Ponadto bęben o pojemności 8 kg chroni pranie, a także zapobiega powstawaniu zagnieceń.

Szerokość: 60 cm

Głębokość: 56 cm

Wysokość: 85 cm

Komplet węży podłączeniowych

Dostępna w sklepie: TAK