Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sprowadzaniem nowego i używanego sprzętu AGD i RTV  z zagranicy. Sprowadzamy m.in. pralki, lodówki, zamrażarki, kuchenki, zmywarki, suszarki, telewizory, drobny sprzęt AGD i RTV. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

 

sprzęt rtv i agd
SAMSUNG WF 8704GSV - 550 zł - SAMSUNG WF 8704GSV

PRALKA SAMSUNG SILBER ACTIV WF 8704GSV

Klasa energetyczna: AAA A+

Pojemność w kg: 7

Ilość obrotów wirowania: 1400

Programy prania: Bawełna, Syntetyki, Sportowe, Delikatne, Wełna, Pranie Ręczne, Dziecięce, Mieszane, Krótkie,

Dodatkowe funkcje prania: Pranie Wstęne, System Silber, Mniej Zagnieceń, Namaczanie, Bez Wirowania

Pranie w zimnej wodzie: Tak

Wybór ilości cykli płukań: Tak od 1 o 5

Blokada rodzicielska: Tak

Sygnał dźwiękowy: Tak lub Nie

Automatyka wagowa: Tak

Szerokość: 60 cm

Głębokość: 60 cm

Wysokość: 85 cm

Komplet węży podłączeniowych

Tłumaczenie na język polski panelu z programami

Instrukcja obsługi w j. niemieckim: http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/200808/20080826155955328_WF8714GS-02591Q_XEG.pdf

Dostępna: TAK

Technologia Silber Activ

Dzięki pralkom z zastosowaniem technologii Silber Activ pozbędziemy się z naszych ubrań nie tylko brudu i plam, ale również milionów bakterii, które na co dzień je zamieszkują, narażając nasze zdrowie. Pralki Silber Activ zawierają dwie płytki srebra, o zawartości srebra wynoszącej 99,9%, które w procesie elektrolizy przetwarzane jest w miliony nano cząsteczek srebra. Cząsteczki te wraz z wodą dostają się do prania i płukania, w czasie których usuwają około 650 różnych rodzajów bakterii, zapewniając prawie 100 procentową dezynfekcję i ochronę antybakteryjną, która działa aż do 30 dni.
Oprócz bakterii, system Silber Activ usuwa również nieprzyjemne zapachy pranych rzeczy, zabijając powodujące ich powstawanie komórki grzybów. Prane rzeczy są także odporne na absorbowanie zapachów przez miesiąc od prania.
Pralki Silber Activ firmy Samsung doskonale sterylizują ubrania i zapewniają pełną ochronę antybakteryjną nawet w niskich temperaturach, przy których działanie bakteriobójcze jest identyczne jak przy gotowaniu w zwykłych pralkach.
Dzięki tej metodzie prane rzeczy nie niszczą się jak podczas gotowania, zachowują ochronę antybakteryjną oraz nie absorbują zapachów aż do miesiąca od momentu prania. Pralki z systemem Silber Activ to także ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ piorąc w niskiej temperaturze (sterylizacja Silber Activ wyklucza konieczność stosowania wysokotemperaturowego prania) zużywają mniej energii.

Technologia Diamond Drum

Opływowy kształt bębna Diamond Drum zapewnia skuteczność i delikatność prania. Wnętrze bębna posiada wyprofilowane otwory przypominające kształtem diamenty, które chronią tkaniny przed uszkodzeniem. W ten sposób możesz skutecznie prać tkaniny, nie uszkadzając ich.