Jesteśmy firmą która od 1999 roku zajmuje się serwisem oraz sprowadzaniem nowego i używanego sprzętu AGD i RTV  z zagranicy. Sprowadzamy m.in. pralki, lodówki, zamrażarki, kuchenki, zmywarki, suszarki, telewizory, drobny sprzęt AGD i RTV. Oferowany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie serwisowym w bardzo dobrym stanie. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji jak również zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.  Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wykonujemy w siedzibie firmy.  Sprzęt należy dostarczyć we własnym zakresie do naszego serwisu  znajdującej się pod adresem: MIĘKOWO 24 B.

 

sprzęt rtv i agd
MIELE VITALITY W 100 - 799 zł - MIELE VITALITY W 100

PRALKA MIELE W162 VITALITY W 100 PLASTER MIODU

Klasa energetyczna: A +

Pojemność w kg: 5

Ilość obrotów wirowania: 1200

Programy prania: Bawełna, Syntetyki, Delikatne, Łatwe Prasowanie, Jedwab, Wełna, Pranie Ręczne, Mini, Mieszane, Krochmal

Dodatkowe funkcje prania: Intensywne, Pranie Wstępne, Namaczanie, Więcej Wody, Bez Wirowania, Zatrzymanie Płukania, 

Pranie w zimnej wodzie: Tak

Wyświetlacz czasu prania: Tak

Kontrolki stanu prania: Tak

Watercontrol-System (System kontroli wody): Tak

Bęben SoftCare - Tak (Bęben o strukturze plastra miodu. Podczas prania pomiędzy powierzchnią bębna a tkaniną wytwarza się cieniutka warstwa wody, co chroni materiał przed mechanicznym zniszczeniem. Niewielka ilość malutkich dziurek w bębnie sprawia, że jego powierzchnia staje się śliska i nawet przy wysokich obrotach pranie swobodnie i równomiernie rozkłada się w bębnie, zmniejszając napięcie materiału.)

Szerokość: 45 cm

Głębokość: 60 cm

Wysokość: 90 cm

Komplet węży podłączeniowych

TŁUMACZENIE NA JĘZYK POLSKI PANELU Z PROGRAMAMI

DOSTĘPNA W SKLEPIE:  NIE